سوالات متداول

سوالات متداول

۱- آیا برای خرید از آوینا مارت، حتما باید در سایت عضو باشیم؟
بلی، برای خرید و نهایی کردن سفارش حتما باید در سایت ثبت نام کرده و اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی و آدرس و ... وارد کنید.
۲- آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانیم سفارش خود را ثبت کنیم؟
بلی، در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‌هایی که در ساعت‌های غیرکاری ثبت می‌شوند، در اولین ساعت‌های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.
۳- آیا می‌توانیم کالایی را که در سایت موجود نیست به شما پیشنهاد دهیم؟
بلی. درصورتی که کالایی را در نظر دارید که در حال حاضر در سایت آوینا مارت موجود نیست، می‌توانید به ما اطلاع‌رسانی کنید و تیم خرید ما حتما پیشنهادات شما را بررسی خواهند کرد.
۴- از وضعیت سفارش خودم، چگونه مطلع شوم؟
پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن، یک SMS برای شما ارسال می‌شود. همچنین در مرحله ای که سفارش شما بسته بندی شده آماده ارسال هست، مجدد یک پیامک برای شما ارسال می‌شود.
۵- هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟
ارسال در شهر تهران به صورت پست سفارشی با هزینه ثابت ۸۰۰۰ و در شهرستان‌ها با هزینه ثابت ۱۲۰۰۰ تومان می‌باشد. همچنین هزینه ارسال به صورت پست پیشتاز در شهر تهران ۱۰۰۰۰ تومان و در شهرستان‌ها ۱۵۰۰۰ می‌باشد. در ضمن آوینا مارت ارسال رایگان در مناطق ۲۲ گانه تهران برای مجموع سفارشات بالای ۲۰۰ هزار تومان و برای شهرستان‎ها برای مجموع سفارشات بالای ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان در نظر گرفته است. لازم است تاکید کنیم تمامی سفارشات شما با هم و تنها با یک هزینه ارسال خواهند شد. 
۶- آیا می توان سفارش خود رو در روز معینی تحویل بگیرم؟
این امکان در شهر تهران وجود دارد اما برای شهرستان با توجه به اینکه ارسال کالاها از طریق پست صورت می‌گیرد، نمی‌توان روز مشخصی را در نظر گرفت. اما برای حل این مشکل آوینا مارت یک تقویم زمانی برای ارسال کالا و نه تحویل آن در نظر گرفته است که مشتریان محترم می‌تواند با استفاده از آن برنامه‌ریزی خود را انجام بدهند.
۷- پس از ثبت سفارش چقدر طول می کشد تا کالا به دستم برسد؟
زمان تحویل در تهران ۱ تا ۲ روز کاری و در شهرستان با پیشتاز دو الی سه روز کاری و با پست سفارشی ۳ تا ۶ روز کاری پس از ثبت آخرین سفارش است.
۸- آیا می‌توانم سفارشی را که با پست ارسال شده، رهگیری کنم؟
بلی. شما برای رهگیری سفارشی که با پست ارسال شده، می‌توانید شماره ۲۴ رقمی مرسوله را در آدرس http://itemtracking.post.ir وارد کرده و از وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.
۹- مبلغ سفارشم را چگونه می توانم پرداخت کنم؟
امکان پرداخت وجه به صورت پرداخت درب منزل و پرداخت آنلاین در سراسر ایران وجود دارد.
۱۰- آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت آوینا مارت امن است؟
روش پرداخت الکترونیک بسیار مطمئنه چون زمانیکه شما از طریق کارتتون خرید رو انجام میدین مستقیم به درگاه پرداخت الکترونیک بانک وصل میشین و تمامی مراحل پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت الکترونیک بانک صورت می گیره.
۱۱- آیا همه کالاها شامل مهلت ۱۰ روز گارانتی تعویض می‌شوند؟
بلی. همه کالاهای فروخته شده توسط آوینا مارت شامل مهلت ۱۰ روزه گارانتی تعویض می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه شرایط تعویض کالا و لغو سفارش مراجعه کنید.
۱۲- در صورت باز گرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می شود؟
هنگامی که کالایی باز پس فرستاده شود، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
۱۳- آیا ارسال به همه شهرها و نقاط کشور دارید؟
بله- ارسال به همه شهرها و حتی نقاط روستایی داریم. چنانچه نام شهر شما در گزینه‌های انتخابی نبود، می‌توانید از گزینه سایر استفاده کنید یا اگر اسم شهر شما در گزینه های نبود استان خود را انتخاب کنید و نام شهر دیگری که هست را انتخاب کنید اما در قسمت آدرس، آدرس دقیق خود را بنویسید که ارسالی‌ها براساس آن آدرس ارسال می‌شود.