آوینا مارت لوازم خانگی و ابزار غذا خوری و پذیرایی ظروف نگهدارنده

ظروف نگهدارنده خود را از آوینا مارت ارزان بخرید

ظروف نگهدارنده

امروزه اغلب ما بیشترین زمان خود را بیرون از خانه سر می‌کنیم و به احتمال زیاد یک یا چند وعده غذایی خود را در محل کار خود و یا در مسیر رفت و آمد خود می‌خوریم. اما با توجه به مزایای زیاد مصرف غذاهای خانگی احتمالا ترجیح می‌دهید که از غذاهای خانگی در این وعده‌ها مصرف کنید بنابراین لازم است که غذاهای خانگی را با خود حمل کنید این جاست که اهمیت ظروف نگهدارنده غذا خود را نشان می‌دهد. در منو ظروف نگهدارنده فروشگاه اینترنتی آوینا مارت می‌توانید انواع ظروف نگهدارنده شفاف،ظروف نگهدارنده پلاستیکی، ظروف نگهدارنده با درب‌های پیچی، ظرف غذای چند طبقه، ظروف شیشه‌ای با درب‌های قفل دار،ظرف نگهدارنده با درب‌های فشاری، ظروف نگهدارنده با درب‌های سوپاپ دار و ظروف نگهدارنده فانتزی و انواع دیگر ظروف نگهدارنده شامل ظروف نگهدارنده ۴ تیکه، ظروف نگهدارنده ۵ تیکه، ظروف نگهدارنده کریستالی، ظروف نگهدارنده گلدار، ظروف نگهدارنده مسافرتی،انواع ظروف پلاستیکی،ظروف پلاستیکی شفاف، ظروف پلاستیکی گلدار، ظروف پلاستیکی مایکروفری و ... خرید کنید.

نوع
تعداد
جنس
۱۲%
تخفیف
سرویس 70 پارچه مسافرتی با تخفیف

سرویس ۷۰ پارچه مسافرتی

مناسب برای مسافرت بهمراه سبد دسته دار
۱۲%
تخفیف
سرویس مسافرتی 70 پارچه با تخفیف

سرویس ۷۰ پارچه مسافرتی

مناسب برای مسافرت بهمراه سبد دسته دار
۱۲%
تخفیف
سرویس 70 پارچه مسافرتی

سرویس ۷۰ پارچه مسافرتی

مناسب برای مسافرت بهمراه سبد دسته دار
۳۷%
تخفیف
درخواست تمدید
سرویس مسافرتی 60 پارچه

سرویس مسافرتی ۶۰ پارچه

جنس پلاستیک با کیفیت بالا و ۶ نفره
۳۷%
تخفیف
درخواست تمدید
سرویس مسافرتی 60 پارچه

سرویس ۶۰ پارچه مسافرتی

جنس پلاستیک با کیفیت بالا و ۶ نفره
۳۷%
تخفیف
درخواست تمدید
سرویس مسافرتی 60 پارچه

سرویس ۶۰ پارچه مسافرتی

جنس پلاستیک با کیفیت بالا و ۶ نفره
۳۷%
تخفیف
درخواست تمدید
سرویس مسافرتی 60 پارچه

سرویس مسافرتی ۶۰ پارچه

جنس پلاستیک با کیفیت بالا و ۶ نفره
۳۳%
تخفیف
درخواست تمدید
سرویس 70 پارچه مسافرتی با تخفیف

سرویس ۷۰ پارچه مسافرتی

مناسب برای مسافرت بهمراه سبد دسته دار

ظروف نگهدارنده

ظروف نگهدارنده

امروزه ظروف نگهدارنده در طراحی ها و ابعاد و جنس‌های مختلفی تولید و در بازار عرضه می‌شوند که در هریک برای مصارف گوناگونی ساخته شده‌اند. در فروشگاه اینترنتی آوینا مارت شما می‌توانید انواع ظروف نگهدارنده شامل ظروف نگهدارنده پلاستیکی، ظروف نگهدارنده با درب‌های پیچی، ظرف غذای چند طبقه، ظروف شیشه‌ای با درب‌های قفل دار،ظرف نگهدارنده با درب‌های فشاری، ظروف نگهدارنده با درب‌های سوپاپ دار و ظروف نگهدارنده فانتزی و انواع دیگر ظروف نگهدارنده دیگر شامل ظروف پلاستیکی آشپزخانه، ظروف پلاستیکی یکبار مصرف، ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس، ظروف پلاستیکی عروس، ظروف پلاستیکی لیمون، ظروف دردار پلاستیکی،ظروف ۴ تکه گلدار، ظروف ۴ تکه ماکروفری طرح شیشه مانا، سرویس ۷۰ پارچه مسافرتی، سرویس ۶۰ پارچه مسافرتی، ظروف ۴ تکه شفاف پلاستیکی، ظرف حبوبات پلاستیکی درب دار، ظروف ۵ تکه شفاف پلاستیکی، ظروف ۵ تکه گلدار، ظرف غذای لانچ باکس یک طبقه ۷۰۰ میلی لیتری، ظرف غذای لانچ باکس دو طبقه ۱.۴ لیتری، ظروف ۴ تکه گلدار بنفش، ظروف ۴ تکه گلدار آبی، ظروف ۴ تکه گلدار صورتی، جا پیازی، جانونی فریزری و چندین ظروف نگهدارنده دیگر را با بهترین قیمت از فروشگاه تخفیف آنلاین آوینا مارت خریداری کنید. شما می‌توانید انواع ظروف نگهدارنده شامل ظروف نگهدارنده پلاستیکی، ظروف نگهدارنده با درب‌های پیچی، ظرف غذای چند طبقه، ظروف شیشه‌ای با درب‌های قفل دار،ظرف نگهدارنده با درب‌های فشاری،ظروف پلاستیکی آشپزخانه، ظروف پلاستیکی یکبار مصرف، ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس، ظروف پلاستیکی عروس، ظروف پلاستیکی لیمون، ظروف دردار پلاستیکی، ظروف نگهدارنده با درب‌های سوپاپ دار و ظروف نگهدارنده فانتزی و انواع دیگر ظروف نگهدارنده را در این قسمت از فروشگاه اینترنتی آوینا مارت خریداری کنید. افرادی که دنبال خرید ظروف پلاستیکی جهیزیه خود هستند حتما از این قسمت فروشگاه ما دیدن فرمایید. در این قسمت انواع ظروف نگهدارنده ارزان شامل ظروف نگهدارنده پلاستیکی، ظروف نگهدارنده با درب‌های پیچی، ظرف غذای چند طبقه، ظروف شیشه‌ای با درب‌های قفل دار،ظرف نگهدارنده با درب‌های فشاری، ظروف نگهدارنده با درب‌های سوپاپ دار و ظروف پلاستیکی آشپزخانه، ظروف پلاستیکی یکبار مصرف، ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس، ظروف پلاستیکی عروس، ظروف پلاستیکی لیمون، ظروف دردار پلاستیکی،ظروف نگهدارنده فانتزی و انواع دیگر ظروف نگهدارنده و ... می‌توانید با قیمت مناسب خریداری کنید. امروزه ظروف پلاستیکی بنابه دلایل مختلفی از محبوبیت زیادی برخوردارند. ظروف پلاستیکی در طرح های متنوعی شامل ظروف پلاستیکی گلدار،ظروف پلاستیکی گلدار، ظروف پلاستیکی گرد در این قسمت وجود دارد. مواردی مثل سبک و نشکن بودن، عایق حرارتی و الکتریکی خوب بودن، نفوذ نکردن قارچ و کپک درون‌شان، ارزان و مقرون به‌صرفه بودن و تنوع طرح و رنگ‌هایشان باعث شده در همه خانه‌ها پیدا شوند امروزه ظروف پلاستیکی با طرح‌ها و کارایی‌های بسیار متنوع در بازار موجودند و طرفداران زیادی هم دارند. اگر بدنبال خرید ظروف نگهدارنده با کیفیت و البته با قیمت مناسب هستید حتما از منوی ظروف نگهدارنده فروشگاه اینترنتی آوینا مارت دیدن فرمایید. قبل از خرید ظروف نگهدارنده پیشنهاد می‌کنیم که راهنمای خرید ظروف نگهدارنده آوینا مارت را مطالعه کنید و در ضمن قیمت ظروف نگهدارنده آوینا مارت را با فروشگاه‌های اینترنتی دیگر مقایسه کنید.

چه ظرفی برای چه غذایی:
یکی از مهترین دغدغه در مورد ظروف نگهدارنده این است که مواد غذایی مختلف را در چه ظرفی نگهداری کنیم تا دیرتر خراب شود و برای مدت زمان طولانی تر کیفیت خود را حفظ کند. از ظروف نگهدارنده پلاستیکی شروع می‌کنیم. تصور عموم این است که همه مواد پلاستیکی یکسان هستند در حالی که این تصور غلط است. ظروف پلاستیکی گروه بزرگی را شامل می‌شود. ظروف پلاستیکی پلی استایرن برای بسته‌بندی یا نگهداری مواد غذایی اصلا توصیه نمی‌شود؛ چرا که این ظروف نسبت به بخار اب و گاز نفوذپذیر هستند و اگر مواد غذایی داغ در آن بریزید سرطان‌زا هستند. پیشنهاد می‌کنیم که برای مواد غذایی گرم از ظروف پلی پروپیلن استفاده شود. ظروف شیشه‌ای برای مواد غذایی بهترین گزینه هستند؛ چرا که نسبت به گازها، مایغعات و روغن‌ها مقاومند و از نظر شیمیایی خنثی هستند و باعث تغییر مزه غذا نمی‌شوند. ظروف نگهدارنده شیشه براحتی شسته می شوند و کاملا بهداشتی هستند. اما تنها ضعف ظروف نگهداری شیشه‌ای نفوذ نور در آن است. که برای حل این موضوع می‌توانید از ظروف شیشه‌ای تیره استفاده کرد. برای نگهداری میوه و سبزیجات از ظروفی استفاده کنید که از تکنولوژی نانوسید استفاده شده است. بسته‌بندی‌های نانو مواد غذایی مانند میوه و سبزی و ... باعث می‌شود که این مواد مزه، رنگ و خواص غذایی خود را برای طولانی‌مدت نگه دارند. البته این مواد هنوز به صورت گسترده در بازار یافت نمی‌شود بنابراین توصیه می‌شود ظروف پلاستیکی پت در دار که کف آن‌ها حالت توری دارند استفاده کنید.
در فروشگاه اینترنتی آوینا مارت شما می‌توانید ظروف نگهدارنده را با قیمت‌های بسیار رقابتی و نزدیک به قیمت عمده فروشی تهیه کنید و از این طریق پول زیادی نیز صرفه جویی کنید. بویژه که امروزه ظروف نگهدارنده تنوع بسیار بالایی شامل ظروف نگهدارنده پلاستیکی، ظروف نگهدارنده با درب‌های پیچی، ظرف غذای چند طبقه، ظروف شیشه‌ای با درب‌های قفل دار،ظروف نگهدارنده با درب‌های فشاری، ظروف نگهدارنده با درب‌های سوپاپ دار و ظروف پلاستیکی آشپزخانه، ظروف پلاستیکی یکبار مصرف، ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس، ظروف پلاستیکی عروس، ظروف پلاستیکی لیمون، ظروف دردار پلاستیکی،ظروف نگهدارنده فانتزی و انواع دیگر ظروف نگهدارنده و ... وجود دارد. بنابراین خرید اینترنتی ظروف نگهدارنده با این همه تنوع بسیار مهم هست و بودجه زیادی می‌طلبد به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم که ظروف نگهدارنده خود را از آوینا مارت خریداری کنید.