آوینا مارت بلاگ

کیف پول زنانه - نکات خرید کیف پول مناسب | فروشگاه اینترنتی آوینا مارت

نکات خرید یک کیف پول مناسب برای خام های شیک پوش

خرید کیف پول زنانه

امروزه اکثر افراد بیش از گذشته به ظاهرخودشان اهمیت می‌دهند و تلاش می‌کنند خوب لباس بپوشند. اما یکی از مواردی که در هنگام لباس پوشیدن مورد بی توجهی قرار می‌گیرد، استفاده از یک کیف پول مناسب است. انتخاب و خرید کیف پول زنانه می‌تواند باعث جذاب و شیک پوش بودن یک خانم شود. برای درک بهتر اهمیت خرید کیف پول زنانه مناسب موقعیتی را در نظر بگیرید که با دوستان خود به یک کافه یا رستوران رفته‌اید و حال زمان پرداخت صورت حساب است. چنانچه کیف پول کج و معوجی که بیش از اندازه‌ی ظرفیتش انباشته شده است را از کیف یا جیب خود بیرون می‌آورید تا حساب را بپردازید تمام تلاشی که برای خوش تیپ شدن خود انجام دادید را هدر کردید. بنابراین خرید یک کیف پول شیک و زیبا را جزوء اولویت‌های خود قرار بدهید. اما انتخاب و خرید یک کیف پول زنانه مناسب بدون در نظر گرفتن یک سری نکات کلی کمی کار سختی است و ممکن است شما یک روز کامل را دنبال خرید یک کیف پول زنانه بگردید و با جملاتی مانند این یکی جادارتر است اما رنگ آن یکی مناسب‌تر است و چندین جمله مشابه دیگر مواجه شوید. حال مجموعه نکاتی که در هنگام خرید و انتخاب کیف پول زنانه باید در نظر بگیرید را اشاره می‌کنیم تا از بین کیف پول‌های متنوعی که در بازار وجود دارد با صرف وقت اندک مناسبترین کیف پول را خریداری کنید. پس ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.


کیف چرم زنانه


موقعیت استفاده از کیف پول

قبل از هر چیزی باید مشخص کنید که از کیف پول قرار است در چه موقعیتی استفاده کنید.آیا قرار است در محل کار استفاده کنید یا برای قرارهای دوستانه یا خریدهای روزانه. زیرا کیف پول‌هایی که برای مهمانی‌ها استفاده می‌شوند بسیار شیک، مجلل و از لبه‌های فلزی و یا طلایی ساخته شده‌اند که بسیار زیبا می‌باشند. بنابراین اولین نکته در خرید اینترنتی کیف پول زنانه مشخص کردن محل استفاده از آن است.


کیف پول چرم


رنگ کیف

اگر قصد دارید که از کیف پول زنانه در محیط‌های اداری استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ قهوه‌ای، مشکی و یا بژ استفاده کنید؛ چرا که این رنگ‌ها بهترین گزینه برای محیط اداری است. اما چنانچه قصد استفاده از کیف پول زنانه در مهمانی دارید در این حالت دست شما در انتخاب رنگ کیف پول زنانه بازتر است و می‌توانید از رنگ‌های صورتی، سیاه و یا حتی رنگ قرمز مدلی را انتخاب کنید و در نظر داشته باشید که این رنگ‌ها موجب جلب توجه افراد می‌شود. این دسته از کیف‌های رنگی می‌توانند اکسسوری تکمیل کننده استایل شما باشند بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ آن ها دقت کافی را به خرج بدهید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


جنس کیف

 همیشه کیف های چرم طبیعی را استفاده نکنید، تکراری می شوید! برای امور روزمره می توانید کیف هایی از جنس پارچه های ضد آب و یا چرم مصنوعی نیز استفاده کنید.در انتخاب کیف پول تنها توجه شما به کیف هایی که از چرم طبیعی ساخته شده اند نباشد. برای استفاده در طول روز می توانید به سراغ کیف پول هایی بروید که جنس آن ها از پارچه های ضدآب و یا چرم مصنوعی است. این جنس از کیف ها برای به کارگیری در کارهای روزانه گزینه های مناسب تری هستند.در مورد کیف پول میهمانی می توانید از کیف هایی کهاز چرم طبیعی تولید شده اند استفاده نمائید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


سایز کیف

اگر لوازم زیادی با خود ندارید کیف های پول کوچک بهترین انتخاب خواهد بود. البته سایز کیف پول می تواند متناسب با سایز بدن نیز متغیر باشد.در انتخاب کیف پول حتما به سایز و اندازه آن دقت داشته باشید و در صورتی که وسیله زیادی را با خود به همراه ندارید بهتر است از مدل هایی که کمی کوچکتر است انتخاب کنید. البته نا گفته نماند توجه به حجم بدن نقش بسزایی در انتخاب کیف پول دارد. شاید لازم باشد با در نظر گرفتن اندام و حجم بدنی خود مدل بزرگتری از کیف پول ها را انتخاب کنید.


کیف پول دخترانهنکات کلی

زمانی که قصد خرید کیف پول را دارید باید در ابتدا به داخل آن با دقت نگاه کنید تا مطمئن شوید که فضای کافی برای گذاشتن وسایل تان را دارد و می تواند چند وسیله را به طور همزمان در خود نگه دارد. پس از دقت در جا دار بودن و دوخت مناسب کیف اقدام به دور انداختن کیف پول های قدیمی خود کنید اما تا زمانی که مورد مناسبی را جایگزین آن نکرده اید کیف پول قدیمی خود را نگه دارید. سعی کنید کیف تان تحت هر شرایطی تمیز باشد بنابراین هر دو هفته یک بار وقت گذاشته و کیف پول خود را حسابی تمیز نمائید.


خرید کیف پول زنانه


چه چیزهایى را در کیف پولتان نباید بگذارید؟

 کارت ملی یکی از چیزهایی که نباید در کیف پولتان بگذارید کارت ملی است چون کلاهبردارن با دسترسی به شماره ملی می توانند کارهای مختلفی انجام دهند و اگر کیف پول شما گم شود یا کارت ملی از لای آن بیفتد حتی اگر به دست کلاهبرداران هم نیفتد برای تعویض آن دردسرهای زیادی را متحمل خواهید شد. پس آن را در منزل و کنار شناسنامه و پاسپورت خود نگهداری کنید. البته سعی کنید شماره ملی خود را حفظ کنید چون خیلی جاها آن را لازم خواهید داشت. کوپن ها و تبلیغات خیابانی هر روز با حجم عظیمی از تبلیغات خیابانی مواجه می شویم که افراد به شما کوپن های تخفیف، برگه های تبلیغ کسب و کار، کلاس زبان، اشانتیون عطر و … عرضه می کنند. شما دو راه دارید یا این تبلیغ ها را نگیرید یا اگر گرفتید پس از مطالعه به سطل زباله بیندازید. اگر هم مورد به درد بخوری در آن ها مشاهده کردید یک راه هوشمندانه گرفتن عکس از آن ها و سپس دور ریختن آنها است. رسیدها رسید خرید، رسید پرداخت صورتحساب رستوران، رسید خودپرداز و … هر روز ده ها عدد از این رسید ها را دریافت می کنید. توصیه اول این است که از گرفتن رسید خودداری کنید (حداقل برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان) توصیه دوم این است که اگر برای حساب و کتاب روزانه رسیدها را لازم دارید از آن ها عکس بگیرید و سپس دور بیندازید. کارت ویزیت افراد مختلف وقتی به هر اداره، شرکت، مطب یا مغازه ای مراجعه می کنند برای تبلیغات و اطلاعات تماس به شما کارت ویزیت می دهند. برای این که جای زیادی در کیف پولتان اشغال نکنید چه باید کرد؟ طبق معمول گرفتن عکس از کارت و دور انداختن آن. پول خرد و سکه هرگز سکه در کیف پول خود قرار ندهید. حتی اگر کیفتان جای مخصوص سکه هم دارد از آن برای نگهداری اقلام ضروری تر مثل چسب زخم و سنجاق قفلی استفاده کنید. سکه ها را در جیب خود بگذارید و همان روز استفاده کنید چون اگر در جا سکه کیف پولتان قرار دهید قطعا آن ها را فراموش خواهید کرد.