آوینا مارت بلاگ

فروشگاه اینترنتی: مزایا و معایب

فروشگاه اینترنتی: مزایا و معایب خرید اینترنتی

فروشگاه‌های اینترنتی در ایران چندی است که به یکی از اصلی‌ترین روش‌های خرید خانوارها تبدیل شده است. در حال حاضر حدود ۲۰ هزار فروشگاهاه اینترنتی در ایران وجود دارد. این فروشگاه‌های اینترنتی دارای سبد بسیار متنوعی برای خانوارها و افراد هستند؛ به طوری که در حال حاضر می‌توان بخش عمده‌ای از نیازها را از طریق خرید اینترنتی تامین کرد. به عبارت دیگر می‌توان گفت که در حال حاضر فروشگاه‌های معتبر و بزرگی به اینترنت وارده شده‌اند که با توجه به موجودی گسترده و متنوع و البته با کیفیت، خرید اینترنتی را از یک رویا و آرزو به عمل تبدیل کرده‌اند. خرید آنلاین دارای مزایایی چون دسترسی آسان، عدم محدودیت زمانی، اطلاعات و قیمت‌های شفاف و دقیق و موجودی گسترده و کامل و ... است و به همین جهت روز به روز بر تعداد خریداران اینترنتی افزوده می‌شود. از طرفی فروشندگان نیز در بسیاری از موارد، فروش اینترنتی را ترجیح می‌دهند چون بسیاری از معضلات فروش مانند ازدحام و شلوغی یا چانه زدن‌های بی دلیل با مشتری را کاهش می‌دهد. شایان ذکر است که در میان همه مزایا، خرید اینترنتی چندین معضل هم نسبت به خرید سنتی دارد. برای مثال عدم مشاهده کالا از نزدیک و یا مغایرت محصول ارسالی با نمونه معرفی شده در فروشگاه اینترنتی اشاره کرد.


فروشگاه‌های اینترنتی


فروشگاه اینترنتی: حق انتخاب بالا و امکان مقایسه

تنوع بالا: یکی از مزایای مهم خرید اینترنتی، حق انتخاب بالا در میان تعداد وسیعی از کالاهاست. با استفاده از خرید اینترنتی، خریداران به جای آنکه محدود به چند خرده فروشی اطراف خود شوند، می‌توانند کالاهای متنوع و متعددی را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنند. با خرید از فروشگاه‌های اینترنتی دیگر نیازی نسیت که برای خرید چند قلم کالا از این مغازه به آن مغازه و از این سوی شهر به آن سوی شهر سفر کنید. خرید آنلاین این امکان را به شما می‌دهد که تعداد زیادی از محصولات را در یک جا مشاهده کرده و خرید کنید؛ بویژه اینکه در حال حاضر فروشگاه‌های اینترنتی بزرگی وجود دارند که حجم بالایی از محصولات را پوشش می‌دهند و برخلاف فروشگاه‌های سنتی در خرید اینترنتی رفتن از یک دپارتمان کالا مثلا پوشاک به دپارتمان لوازم آشپزخانه در یک ثانیه اتفاق می‌افتد. امروزه خریداران می‌توانند تقریبا هر آنچه را که می‌خواهند از طریق اینترنت سفارش دهند. این ویژگی فروشگاه‌های اینترنتی به خصوص برای افرادی که در مناطق روستایی و دور افتاده زندگی می‌کنند و در منطقه خود به یکسری از کالاها دسترسی ندارند، بسیار مهم است؛ چراکه می‌توانند از طریق خرید اینترنتی و بدون مراجعت به شهر، کالا خود را خریداری کرده و آن را در محل زندگی خود دریافت کنند .در واقع با گسترش خرید اینترنتی خریداران قادرند کالاها را از همه نقاط کشور سفارش دهند که این امر برای مردم شهرهایی که با عدم دسترسی به آن کالا مواجه هستند یا با قیمت‌های بالایی سروکار دارند، مزیتی ویژه به حساب می‌آید. بنابراین با خرید آنلاین، خریداران به جای آنکه محدود به چند خرده فروشی محلی شوند می‌توانند به فروشگاه‌های سراسر دنیا دسترسی داشته باشند. این ویژگی می‌تواند پیداکردن کالاهای نایاب و غیرمعمول را ساده‌تر نماید. همچنین رقابت بین فروشندگان کالاهای استاندارد را افزایش می‌دهد. نکته مهم دیگر این است که همه فروشگاه‌های اینترنتی دارای گزینه جستجو هستند که به‌جای سوال‌پیچ کردن فروشنده، شما با استفاده از این گزینه می‌توانید با یک کلیک ساده، کالا یا برند مورد نظر خود را پیدا کنید. این در حالی است که اگر در یک فروشگاه سنتی تعداد سوالات شما بیشتر شود اگر از مغازه به بیرون پرت شدید، تعجب نکنید.

امکان مقایسه کردن کالاها با یک کلیک یا سرچ:
در خرید اینترنتی برخی از فروشگاه‌های آنلاین امکان مقایسه محصولات و قیمت‌های آن‌ها را به شما می‌دهند. همچنین در خرید اینترنتی می‌توانید محصولات شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. در خرید حضوری برای یافتن کالاهای متنوع باید از یک مغازه به مغازه دیگر بروید و بنابراین تصمیم‌گیری برای خرید کالا را با توجه به متفاوت بودن قیمت ها و کالاها دشوار می‌کند. در خرید سنتی وقتی از یک مغازه مشخصات کالا و قیمتش رو پرس و جو می‌کنید تا رسیدن به مغازه دیگر به احتمال زیاد قیمت و مشخصات کالای قبلی از یادتان می‌رود و این مسئله کار را برای مقایسه سخت می‌کند. در خرید اینترنتی می‌توان با مقایسه ساده بین محصولات، کالای مورد نظر را انتخاب کرد. در صورتی یک وبسایت محصول مورد نظرمان را نداشت با یک جستجوی ساده می‌توان از سایت دیگری آن را تهیه کرد. بنابراین در مقایسه با خرید سنتی، خرید آنلاین به خریداران این امکان را می‌دهد که براحتی دو کالا را در کنار هم مقایسه کنند و حتی در صفحه مانیتور خود به طور همزمان به دوکالا به همراه مشخصات هر یکی از آن‌ها نگاه کنند. این کار بسیار ساده‌تر از آن است که مشخصات یک کالا را هنگام خرید کالای دیگر به خاطر داشته باشیم.


خرید اینترنتی با تخفیف


فروشگاه اینترنتی: صرفه جویی در هزینه و استفاده از نظرات دیگران

صرفه جویی در وقت و هزینه: با خرید اینترنتی می‌توانیم همه خرید خود را در مدتی بسیار کوتاه‌تر و مکانی آرام مثل منزل خود انجام دهیم و از این طریق نه زمان زیادی را در ترافیک هدر دادیم و همینطور در هزینه ایاب و ذهاب، استهلاک ماشین و پارکینگ صرفه جویی کرده‌ایم. برخی از فروشگاه‌های آنلاین با تیم پشتیبانی و سیستم توزیع گسترده‌ی خود، خدمات ارسال رایگان را هم برای شما فراهم می‌کنند.
دسترسی ۲۴ ساعته:
یکی از مزیت‌های مهم فروشگاهای اینترنتی، دسترسی در هر هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به آن‌ها است. شما می‌توانید هر لحظه از شبانه‌روز با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی محصول مورد نظرتان را به راحتی خریداری کنید. پس اگر نیمه‌شب به سرتان زد یک وسیله‌ی ‌خاص را بخرید، لازم نیست تا باز شدن فروشگاه‌ها منتظر بمانید. خریدهای آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که در هر ساعت از شبانه روز و بدون هیچگونه محدودیتی خرید خود را انجام دهید. به عبارت دیگر می توان گفت که با خرید اینترنتی هر چیزی را در هر لحظه از زمان و در هر مکانی که هستید از آن خود کنید.
استفاده از تجربه و نظر دیگران

در سیستم خرید سنتی ما در بهترین شرایط می‌توانیم نظر چند نفر رو در مورد محصولی که می‌خواهیم بخریم را بپرسیم؛ این در حالی است که در خرید اینترنتی بسیاری از فروشگاه‌ها این امکان را به شما می‌دهند که با نظرات صدها نفر از افرادی که کالای مورد نظر را خریداری کرده‌اند، مطلع شوید. در حالی که اگر بخواهید در یک فروشگاه سنتی این کار را انجام بدهید به احتمال زیاد از مغازه به بیرون پرت خواهید شد. نکته مهم دیگر در این مورد این است که برخی از فروشگاه‌های آنلاین دسترسی به نقد و بررسی تخصصیک ارشناسان در مورد محصولات مختلف، را در اختیار افراد قرار می‌دهند که همین امر منجر به خرید آگاهانه می‌شود که غالبا در سیستم سنتی این امکان به این قوت وجود ندارد. همچنین این موضوع باعث می‌شود به خاطر بالا رفتن سطح آگاهی عمومی، کالاهای بی‌کیفیت اساسا از بازار مصرف حذف شوند.


خرید آنلاین از فروشگاه همواره تخفیف آوینا مارت


خرید اینترنتی: امکان پس دادن کالای خریده شده

یکی دیگر از مزایای مهم خرید اینترنتی این است که بر خلاف فروشگاه‌های معمولی بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی به ما اجازه می‌دهند که تا مدتی محدود محصول خریده شده‌ را پس داده یا تعویض کنیم. در مواردی هم مشاهده شده است که برخی از فروشگاه‌های اینترنتی حتی بعد از استفاده از کالا نیز در صورت عدم رضایت مشتری را پس می‌گیرند. برای مثال فروشگاه همواره تخفیف آوینا مارت در خصوص فروش عطر و ادکلن این تضمین را می‌دهد که چنانچه بعد استفاده از عطر و ادکلن با عدم مشابهت رایحه با نمونه اورجینال مواجه شدید، بدون هیچ نگرانی می‌‎توانید کالا رو پس دهید. همچنین شعار بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی این است که بدون هیچ دلیلی کالای خود را پس دهید. در خرید سنتی اکثر فروشگاه‌ها از اینکه کالای که شما خریداری کرده‌اید را پس بگیرند، اجتناب می‌کنند. در یک فروشگاه اینترنتی، همه فرایندها و تضمین‌ها مشخص هستند و ارتباط مشتری و سرویس‌دهنده کاملا بر مبنای اصول از پیش تعیین شده است. با خرید اینترنتی موقع پس دادن کالا یا تعویض آن، دیگر لازم نیست به خاطر گم کردن رسید محصول خریداری‌‌شده، غر بشنوید یا با مخالفت روبرو شوید. همه اسناد خرید شما محفوظ است. حداقل این‌که همیشه یک نسخه از سفارش خریدتان را در ایمیل خود خواهید داشت.


خرید اینترنتی با تخفیفخرید اینترنتی: خرید محصولات بدون واسطه

خرید اینترنتی به فروشندگان اجازه می‌دهد قیمت کالا و خدمات خود را کاهش دهند و این بیشتر به این علت است که آن‌ها هزینه‌های ویژه فروشگاه فیزیکی را ندارند به این معناست که دیگر نیازی به اجاره یک فضای خرده فروشی و استخدام کارمندان اضافه ندارند. دیگر نیازی نیست کارکنانتان کالاها را داخل قفسه‌های مختلف مغازه بچینند تا هنگام مراجعه مشتریان مورد توجهشان قرار گیرد. نکته مهمتر اینکه بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین با حذف واسطه‌ها، مسقیما با واردکنندگان و تولیدکنندگان در ارتباط هستند که همین امر موجب کاهش قیمت نهایی محصول می‌شود. بنابراین در فروش اینترنتی محصولات با قیمت پایین‌تر و متفاوت‌تر نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی به مشتری عرضه می‌شود. همچنین طی چن سال اخیر پدیده‌ای نوظهور هم در سایت‌های خرید آنلاین بوجود آمده به نام سایت‌های تخفیف گروهی که این سایت‌ها یک پیشنهاد خرید را به مشترکانشان ارسال می‌کنند که با تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌شود و دارای محدودیت در تعداد و زمان است. خرید از این فروشگاها به شدت منجر به کاهش هزینه خرید می‌شود چراکه با تخفیف‌های باورنکردنی روبه رو هستید.


فروشگاه اینترنتی

معایب خرید اینترنتی

در کنار مزایایی که در فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارد یک سری معایب نیز در خرید اینترنتی وجود دارد که در ادامه به اختصار به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
عدم امکان امتحان کردن کالا:
شاید مهمترین ایراد خرید اینترنتی این است که امکان امتحان کردن کالا را ندارید این در حالی است که اگر شما مثلا قصد خرید لباس داشته باشید قطعا ترجیح می‌هید که قبل از خرید آنرا امتحان کنید تا مطمین شوید که سایز آن مناسب شماست یا اینکه می‌خواهید جنس آنرا از نزدیک بررسی کنید. البته برخی فروشگاه‌ها امکان پرداخت درب منزل را دارند که در این حالت شما می‌توانید بعد از تست کالا مبلغ آنرا پرداخت کنید یا اینکه امکان تعویض کالا چند روز بعد از خرید را در نظر می‌گیرند اما این موضوع شامل همه فروشگاه‌های اینترنتی نمی‌شود.
زمان انتظار: 
یکی از مهم‌ترین معایب خرید اینترنتی این است که برخلاف خرید فیزیکی که در همان لحظه کالا در اختیار شما قرار می‌گیرد اما در خرید آنلاین باید چند روز منتظر دریافت کالا بمانید که در برخی موارد حتی به ۱۰ روز نیز این زمان انتظار می‌رسد. این مساله باعث می‌شود که خریدار زمان واقعی دریافت کالا را بدرستی نداند. البته برخی فروشگاه‌های اینترنتی گزینه‌های مختلفی برای زمان ارسال دارند که قدری از این مشکل را کاسته است. برای مثال ارسال از طریق پست پیشتاز یا تیباکس که باعث می‌شود کالا زودتر به دست مشتری برسد اما طبیعتا هزینه بیشتری را برای این گزینه‌ها در نظر می‌گیرند. همچنین برخی فروشگاه‌ها گزینه‌ای برای انتخاب زمان ارسال کالا در نظرگرفته‌اند که این موضوع نیز بخشی از مشکل مربوطه به برنامه‌ریزی برای استفاده از کالای خریداری شده را آسان‌تر می‌کند.
هزینه پست:

یکی از مسایل مهم در خرید اینترنتی هزینه پست است؛ چراکه در برخی موارد هزینه پست حتی از ارزش خود کالای سفارشی بیشتر می‌شود. بنابراین در موقع خرید باید به هزینه ارسال توجه کنید. در بسیاری از مواقع افراد با دیدین یک محصول کنترل خود را از دست داده و سریع اقدام به خرید کالا به صورت آنلاین می‌کنند که در مرحله پرداخت متوجه می‌شوند که هزینه ارسال بسیار بالا است. البته شایان ذکر است که برخی از فروشگاه‌های اینترنتی ارسال رایگان را در نظر گرفته‌اند اما به احتمال زیاد معادل هزینه ارسال بر قیمت محصولات اضافه شده است. بنابراین شما باید قبل از نهایی کردن خرید خود به بررسی این موضوع بپردازید که آیا هزینه ارسال از هزینه رفت و آمد به فروشگاه فیزیکی کمتر است یا نه، بعد اقدام به خرید کنید. نکته‌ای که باید در این زمینه اشاره شود این است که برخی از فروشگاه‌های اینترنتی هزینه ارسال بسیار پایینی دارند برای مثال در فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف آوینا مارت هزینه ارسال در شهر تهران ۳۵۰۰ تومان و در سایر شهرها ۶۰۰۰ هزار تومان است.
عدم مطابقت کیفیت کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده :
با توجه به اینکه در هنگام خرید اینترنتی امکان مشاهده کالا از نزدیک وجود ندارد بنابرای در برخی موارد کالای ارسالی با محصول سفارش داده شده مطابقت ندارد و محصول دریافتی با توضیحات نوشته شده در سایت و تصویر آن کاملا متفاوت است بنابراین در خرید اینترنتی ممکن است که محصولی را دریافت کنید که از کیفیت پایینی برخوردار است.
حریم خصوصی و امنیت در فروشگاه اینترنتی:
معمولا موقع خریدهای آنلاین از فروشگاه اینترنتی، نگرانی‌هایی در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی وجود دارد. بویژه با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر موارد بسیاری از کلاهبرداری در دنیای آنلاین گزارش شده است. در هنگام خرید ممکن است که برخی هکرها یک سایتی مشابه فروشگاه مورد نظر طراحی کرده باشند و شما را وادار به خرید و پرداخت آنلاین کنند و اطلاعات کارت عابر بانک شما را سرقت کنند.به همین جهت شما تنها از فروشگاه‌هایی خرید کنید که دارای نماد الکترونیکی‌ اینماد هستند.

۱۰ فروشگاه اینترنتی برتر پوشاک زنان

مفهوم فروشگاه اینترنتی پوشاک چیزی کمتر از یک انقلاب نیست؛ چرا که آن پویایی خرید و اقتصاد را به طور کامل تغییر داد. اگر شما جزوء افرادی هستید که عاشق نگاه کردن به ویترین مغازه‌ها هستند، چیزی بهتر از خرید اینترنتی وجود ندارد. توصیه‌های مربوط به لباس، اتاق‌های پرو آنلاین و پشتیبانی چت، باعث شده است که خرید آنلاین چیزی کمتر از یک تجربه سه بعدی نباشد. بنابراین در حال حاضر با خرید اینترنتی چیزی به جزء ترافیک را از دست نخواهید داد. در حالیکه برخی از افراد معتقدند که فروشگاه‌های سنتی احتمال بد بودن انتخاب شما را از بین می‌برند اما ما تصمیم داریم که از خرید از فروشگاه‌های اینترنتی حمایت کنیم و اعتقاد داریم که منافع آن بیشتر از مضررات آن است. اما شما باید در هنگام خرید اینترنتی از کیفیت لباس، راهنمای سایز آن، زمان تحویل و سیاست‌های بازگشت مربوط به فروشگاه اینترنتی که از آن خریداری می‌کنید، مطمن باشید. قبل از اینکه شما به دلیل بی اطلاعی از فروشگاه‌های اینترنتی خوب نگران شوید، اجاز دهید خبرهای خوبی به شما بدهیم. ما در این نوشته تلاش می‌کنیم تا لیستی از آن‌ها را به شما ارایه کنیم تا تجربه خرید شما را بهتر کنیم.


فروشگاه اینترنتی


فروشگاه اینترنتی ASOS

فروشگاه اینترنتی ASOS یکی از پیشگامان راه اندازی فروشگاه اینترنتی بود که به نیازهای مد خانم‌ها قبل از آنکه تبدیل به یک صنعت بزرگ شود، توجه داشت. ASOS با حمل لباس‌هایی که در ایالات متحده، انگلستان، چین، اروپا و .. تولید می‌شد به سمت هند و سراسر دنیا آن هم فقط در چند روز، آنرا گسترش داد. ASOS یک فروشگاه اینترنتی جهانی مد و زیبایی است که انواع لباس زنانه، مردانه، کفش، اکسسوری، جواهرات و محصولات زیبایی می‌فروشد. درآمد سالانه این فروشگاه اینترنتی براساس برآورد سال ۲۰۱۵، چیزی در حدود ۱۱۱۹.۹ میلیون یورو است. دفتر مرکزی این فروشگاه اینترنتی در شهر کمدن در خانه بزرگ لندن است و دارای سایت‌های جداگانه در انگلستان، آمریکا، فرانسه، آلمان استرالیا، اسپانیا روسیه، ایتالیا و چین است.  


فروشگاه اینترنتی ارزان


فروشگاه اینترنتی AJIO

درخواست از دوستان و آشنایان برای خرید و آوردن لباس از خارج دیگر قدیمی شده است و در حال حاضر نیازی به این کار نیست. برند تجاری مانند AJIO این مشکل را رفع کرده و شما از این طریق به برندهای اصلی دنیا دسترسی دارید و با AJIO دیگر از مد عقب نخواهید ماند. دلیل دیگری که Ajio چنین موفقیتی داشته پیشنهادات مدی بود که مجله‌ی ایندی ارایه گرده بود و افرادی که در آن بودند استادان و کارشناسان واقعی و برجسته این بازی بودند.AJIO دارای یک آزمایشگاه مد برای تحقیق و توسعه است که به صورت دایم در حال بررسی طرح‌های جدید با پارچه‌ها و الزامات مختلف آن است. فروشگاه اینترنتی AJIO تمامی نیازهای شما در زمینه پوشاک شامل لباس‌های رسمی، لباس‌های مهمانی، لباس راحتی و ... ارایه می‌کند. نکته جالب توجه در این زمینه این است که AJIO این کار را همگام با مد و استایل روز انجا می‌دهد. بنابراین اگه بدنبال یک فروشگاه تخفیف آنلاین خوب هستید این وب سایت را فراموش نکنید.


فروشگاه اینترنتی


فروشگاه اینترنتی MYNTRA

 اگر شما حتی در هند زندگی کنید، فروشگاه اینترنتی MYNTRA اولین فروشگاهی است که به ذهن شما می‌رسد. اگر شما به فکر خرید اینترنتی هم باشید باز MYNTRA به ذهن شما خطور خواهد کرد. دلیل این امر آن است که این فروشگاه اینترنتی ارزان برندهای بی‌نظیری را در خود جای داده است. MYNTRA یک فروشگاه جامعی برای همه نوع پوشاکی اعم از مردانه، زنانه، بچگانه لوازم آرایشی و ...است. در واقع این فروشگاه تخفیف در همه زمینه‌های مربوط به پوشاک محصول دارد. جالب است که بدانید اغلب محصولات آن به صورت رایگان ارسال می‌شود.


فروشگاه اینترنتی


فروشگاه اینترنتی KOOVS

آوردن پرفروش‌ترین برندهای بین‌المللی به کشور و تبدیل آن‌ها به اجناس مقرون به صرفه کار ساده و راحتی نیست یا دست کم من فکر نمی‌کردم که باشد اما فروشگاه اینترنتی KOOVS این کار را برای شما انجام می‌دهد. برای دسترسی به طیف هیجان انگیزی از لباس‌ها کفش‌ها و جواهرات و .. به فروشگاه تخفیف آنلاین KOOVS سر بزنید. 


فروشگاه اینترنتی تخفیف دار


فروشگاه اینترنتی SHEIN

 مگر اینکه در کوه‌های هیمالیا به خواب زمستانی رفته باشید، در غیر این صورت باید از سایت SHEIN خبر داشته باشید. شین یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی ارزان دنیا است. فروشگاه اینترنتی شین دنیای مد را با کنار هم قراردادن برندهای مختلف و برتر دنیا و در دسترس قرار دادن آن برای شما، به محل مناسبی تبدیل کرده است. در این فروشگاه تخفیف انواع تی شرت، شوارهای حین، لباس شنا و .. در طرح‌های بسیار متنوع یافت می‌شود. طرح‌ها و تنوع در این فروشگاه اینترنتی به حدی زیاد هست که در اغلب موارد خرید و انتخاب بین آنها بسیار سخت می‌شود. جالب این است بدانید که اغلب آن‌ها در کنار کیفیت مناسب قیمت‌های بسیار مناسبی هم دارند. بنابراین اگر به دنبال خرید اینترنتی ارزان پوشاک هستید، این یکی از بهترین سایت‌ها در این زمینه است. 


فروشگاه اینترنتی با تخفیف


فروشگاه اینترنتی RUST ORANGE

 زنان هندی امروزی به همان میزانی که عاشق لباس‌های غربی هستند، لباس‌های محلی خود را نیز دوست دارند. در حال حاضر ایده پوشیدن لباس محلی بیشتر نیز شده اما با کمی تغییرات در لباس‌های محلی و در نظر گرفتن چندین عنصر برندهای به روز در آنها. در این فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید لباس‌های محلی لوکس و شیک با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. مهم‌ترین ویژگی این سایت این است که به خوبی به نیازهای افراد در شیک بودن لباس‌های محلی توجه می‌کند. 


توضیحات برای عکس ثبت نشده


فروشگاه اینترنتی PERNIA

فروش پوشاک محلی لوکس و شیک چیزی نیست که ما هر روز و در همه جا شاهد آن باشیم و به خصوص اینکه همه آن‌ها در یک مکان جمع شده باشند. اما در حال حاضر به لطف فروشگاه اینترنتی PERNIA این امکان فراهم شده است. در این فروشگاه تخفیف می‌توانید یک دست لباس محلی به سبک و مد روز تهیه کنید. اگر دنبال لباس عروسی، لباس میمهانی و یا هر نوع لباسی هستید، بی درنگ به سمت فروشگاه اینترنتی PERNIA بروید زیرا همه این‌ها را در آنجا خواهید یافت.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

فروشگاه اینترنتی STALK BUY LOVE

 فروشگاه اینترنتی STALK BUY LOVE یک برند اروپایی است که برای رفع نیازهای مد زنان تاسیس شده است. این فروشگاه اینترنتی باعث شده است که نه‌تنها خرید لباس شیک و مد روز مقرون به صرف باشد بلکه موجب سهولت آن نیز شده است. این یکی از معدود فروشگاه‌های اینترنتی ارزان است که صرفا به ارایه پوشاک به شما بسنده نمی‌کند بلکه سبک و مد روز را برای شما انتخاب می‌کند و به شما کمک می‌کند که یک دست لباس کامل مورد نیاز خود را خرید کنید. هر نوع لباسی بخواهید در این فروشگاه پیدا می‌شود. 


توضیحات برای عکس ثبت نشده


فروشگا ه اینترنتی THE LABEL LIFE

 طراحی محصولات این فروشگاه بسیار ماهرانه است و به همین دلیل این فروشگاه اینترنتی را تبدیل به یکی از برترین‌ها برای خرید شیک و باکلاس برای زنان هندی کرده است. سوزاناخان، بیپاشا باسو و مالایکا نقاشی‌ها و طراحی‌های منحصر به فردی را انجام می‌دهند و مهمترین جنبه‌های طراحی لباس‌ها را آن‌ها انجام می‌دهند. این فروشگاه اینترنتی نه‌تنها لباس می‌فروشد بلکه دکورهای خانگی آن نیز بسیار معروف است. اگر به دنبال یک خرید خاص و منحصر به فردی هستید، حتما از فروشگاه اینترنتی THE LABEL LIFE دیدن کنید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


فر وشگاه اینترنتی DARVEYS

 در حال حاضر ما فروشگاه‌های اینترنتی داریم که نیازهای ما به لباس‌های شیک داخلی را فراهم می‌کنند اما در مورد لباس‌های غربی و اکسسوری‌ها نقش آن‌ها کم رنگ‌تر است.بنابراین این جایی است که DARVEYS وارد می‌شود و در حالتی که ما به لباس‌های لوکس با کیفیت دسترسی نداریم و یا منتظر می‌مانیم تا دوستان و آشنایان ما به خارج بروند و آنها را تهیه کنند این فروشگاه اینترنتی این مشکل را رفع کرده است. فروشگاه تخفیف آنلاین DARVEYS فقط به خاطر لباس‌های لوکس معروف نیست بلکه کیف‌های دستی و کفش‌های لوکس آن نیز معروف است.

۲۵ کالای محبوب فروش اینترنتی در سال ۲۰۱۸

۲۵ کالای محبوب فروش اینترنتی در سال ۲۰۱۸

 با رشد سریع صنعت تجارت الکترونیک، فروش آنلاین به یکی از محبوبترین تجارت‌های امروز تبدیل شده است. می‌توانیم چندین فروشگاه اینترنتی نام ببریم که از یک پلتفرم خرید و فروش ساده به فروشگاه‌های اینترنتی کامل با انبارهای بزرگ تبدیل شده‌اند. اگرچه این صنعت تحت سلطه برخی فروشگاه‌های غول‌پیکر همچون آمازون و ... است اما به لطف ساده‌سازی و هوشمند شدن اکنون شاهد ظهور فروشگاه‌های اینترنتی جدیدی هستیم. این روند در حال رشد خرید آنلاین، همه را مجبور کرده است تا در خانه نشسته و درآمد کسب کنند. بنابراین در اینجا ۲۵ محصول محبوب برای فروش آنلاین در سال ۲۰۱۸ را معرفی می‌کنیم.


فروشگاه اینترنتی ارزان


لوازم جانبی موبایل

 همانطور که صنعت گوشی‌های هوشمند روز به روز در حال رشد است، صنعت لوازم جانبی موبایل نیز رشد قابل توجهی داشته است. روزانه گوشی‌ها، قاب و محافظ گوشی، شارژ و انواع متنوعی از لوازم جانبی موبایل روانه بازار می‌شود. در سال گذشته این صنعت چندین آیتم جدید که برای کاربران ضروری هست را معرفی کرد. برآوردها حاکی از این است که سرمایه این صنعت به حدود ۱۰۷.۳ میلیارد دلار رسیده است. بنابراین اگر می‌خواهید یک کسب و کار بلندمدت و سود آور راه اندازی کنید، سعی کنید فروشگاه اینترنتی ارزان خود را با این موارد کوچک شروع کنید: شما شگفت زده خواهید شد که چگونه این چیزهای کوچک به شما حاشیه سود قابل توجهی می‌دهند.


فروشگاه اینترنتی تخفیف آنلاین


ساعت‌های هوشمند

 در کنار چندین محصول هوشمند، می‌توانیم مجموعه‌ای از ساعت‌های هوشمند را مشاهده کنیم که زندگی ما را ساده‌تر می‌کند. چند سال پیش هیچکس نمی‌توانست از ساعت‌هایی که در مورد ضربان قلب یا فشار خونمان به ما اطلاعاتی می‌دهد یا ما را در مورد مقصدمان در سفر راهنمایی کند. صحبت کند. اما امروزه پیشرفت‌های تکنولوژی به این سمت نیز رفته است. ساعت‌های هوشمند در واقع یکی از پرفروش‌ترین کالاها در سال ۲۰۱۸ بوده است پس چرا از این محصول در فروشگاه اینترنتی خود استفاده نمی‌کنید؟


فروشگاه اینترنتی تخفیف آنلاین

ماسک صورت و شیپ ویر

ماسک صورت: خانم‌ها همیشه آماده هستند تا تکنیک‌ها و محصولات جدید زیبایی را امتحان کنند. در واقع امروزه حتی ما مردان را نیز می‌بینیم که در مورد پوست‌شان حساس هستند. بدین ترتیب ماسک‌های صورت یک روش جهت فروش محصول به صورت اینترنتی در فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف دار با حاشیه سود بالا هستند. شما می‌توانید انواع ماسک‌های صورت از تمیزکننده‌های عمیق تا مرطوب کننده یا ماسک‌های سفید کننده استفاده کنید. در مجموع ماسک‌های صورت با حداقل عوارض جانبی در زمره برترین محصولات در فروش اینترنتی هستند. 
شیپ ویر:
امروزه سبک زندگی‌مان چنان استاتیک شده است که نگه داشتن تناسب اندام کار بسیار سختی شده است. بنابراین مردم و به خصوص خانم‌ها آماده هستند تا هر روشی که می‌تواند به آن‌ها اعتماد به نفس بیشتری بدهد، استفاده کنند. در تلاش برای نیل به این هدف شیپ ویرها طراحی شده‌اند. محبوبیت شیپور‌ها به ویژه در میان خانم‌ها باعث شده است که این محصول در لیست ۲۵ محصول پرفروش در سال ۲۰۱۸ در بین فروشگاه‌های اینترنتی شود.


خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه


تناسب اندام و آیفون تصویری

 تناسب اندام: با رشد توجه مردم به تناسب اندام، افزایش فروش محصولات ورزشی قابل درک است. شما می‌توانید از این محصولات به عنوان یک محصول منحصر به فرد از فروشگاه الکترونیکی در فروشگاه تخفیف آنلاین خود استفاده کنید. یا اینکه آن‌را به صورت یک زیردسته از دسته‌های محصول مد، بدن‌سازی و یا فروشگاه لوازم جانبی تناسب اندام استفاده کنید.
آیفون تصویری:
چقدر بامزه است وقتی زنگ در خانه زده می‌شود تصویر آن فرد را ببینیم؟ امروزه استفاده از آیفون تصویری به طور چشمگیری مردم را به خود جذب کرده است. به‌طوری‌که آیفون‌های تصویری در میان محصولات پرفروش سال ۲۰۱۸ جای گرفته‌اند. تمرکز بر فروش این محصول در فروشگاه اینترنتی ارزان خودتان باعث رشد درآمدتان خواهد شد.


خرید با تخفیف ماگ


لوازم جانبی کاشت گیاهان داخل سالن

 با توجه به اینکه امروزه مواد غذایی اصلاح شده و گاها تقلبی اطراف ما را احاطه کرده است، بیشتر مردم تمایل دارند که گیاهان مورد نظر خود را خودشان پرورش بدهند که از این طریق در مورد کیفیت پایین مواد غذایی و یا استفاده از محصولات مصنوعی برای رشد گیاه نگران نباشند. بنابراین با گسترش استفاده از گیاهان داخل سالن و خانه، فروش وسایل کاشت محصولات داخل خانه نیز رشد قابل توجهی کرده است. ویژگی اصلی این دستگاه‌ها این است که به صورت خودکار بر آبیاری گیاه و کود‌دهی منظم به آن‌ها نظارت دارد. آن‌ها حتی در زمانی که شما در اطراف باغچه خود نیستید به گیاهان آب می‌دهند و بر رشد آن‌ها نظارت دارند. با توجه به ارقام فروش، این محصول در سال ۲۰۱۸ در بین ۲۵ محصول پرفروش در فروشگاه‌های اینترنتی دنیا قرار گرفته است. 


خرید اینترنتی پارچ و لیوان از فروشگاه اینترنتی آوینا مارت


لامپ‌های شعله‌ای

اگرچه این محصول در بسیاری از فروشگاه‌ها یک محصول پر فروش نیست اما اگر فروشگاه اینترنتی ارزان شما در زمینه دکوراسیون خانه است، این محصول می‌تواند یکی از محصولات جذاب برای مشتریان شما باشد. لامپ‌های شلعه‌ای بشدت جذاب و منحصر به فرد هستند. بنابراین آن‌ها تمایل به جذب مخاطبان بیشتری دارند. اگر تصمیم گرفته‌اید که این محصول را در فروشگاه اینترنتی خود عرضه کنید، آمادگی این‌را داشته باشید که به احتمال زیاد مشتریان زیادی خواهید داشت و باید به آن‌ها پاسخگو باشید. 


توضیحات برای عکس ثبت نشده


لباس‌های دوران بارداری و غذاهای و نوشیدنی‌های فوری

 لباس‌های دوران بارداری: لباس‌های دوران بارداری قطعا یکی از محصولات پرفروش در فروشگاه‌های اینترنتی است. صرف نظر از سن، نژاد و قومیت، هر زنی در دوران بارداری خود نیاز به چنین لباس‌هایی دارد تا در آن احساس راحتی کند. بنابراین این محصول ممکن است در هر لحظه از زمان تبدیل به محصول مورد نیاز یک خانم شود. این لباس‌ها بسیار راحت هستند و حتی در میان زنانی که باردار نیز نیستند، هم بسیار محبوب است. در نتیجه داشتن این محصول به عنوان یک محصول اصلی از فروش شما در فروشگاه اینترنتی، قطعا به نفع شما خواهد بود.
غذاهای و نوشیدنی‌های فوری
: در حال حاضر مردم به شدت سرگرم کارهای روزمره خود هستند و زمانی برای تهیه غذا ندارند. از این رو آن‌ها بدنبال محصولاتی هستند که بتوانند جایگزین غذا بکنند. چه چیز دیگری به جزء غذاهای فوری و آماده می‌تواند جایگزین غذا برای آن‌ها باشد؟ بنابراین سعی کنید از این محصولات در فروشگاه اینترنتی ارزان خود داشته باشید. 


خرید اینترنتی محصولات خاتم کاری


روغن آووکادو و کوله پشتی

 روغن آووکادو: در این قسمت از لیست ۲۵ محصول پرفروش برای فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف دار در سال ۲۰۱۸، در مورد هدیه‌ای از طبیعت یعنی روغن آووکادو صحبت می‌کنیم. روغن آووکادو خواص دارویی اثبات شده برای مشکلات پوستی دارد. این عنصر برای اکثر ماسک‌های صورت ضرورری است. همچنین ویژگی‌های سم‌زادیی آن باعث می‌شود که پوست شما را تازه و سرحال نگه دارد. علاوه بر این، آن باعث افزایش رشد مو، کمک به کاهش وزن از طریق از بین بردن چربی‌های بیش از حد بدن و کمک به بهبود زخم می‌شود
کوله پشتی :
امروزه فروش کوله پشتی از مرز ۱۵۱ میلیارد دلار گذشته است و تبدیل به یکی از محصولات پرفروش در فروشگاه‌های اینترنتی شده است. اینکه در مورد یک مرد یا زن و یا یک کودک صحبت می‌کنیم، مهم نیست. امروز همه نیاز به داشتن یک کوله پشتی دارند. در واقع این محصول می تواند یک محصول پرفروش برای فروشگاه شما باشد.
جعبه:
در حال حاضر جعبه‌ها طیف گشترده‌ای از مشتریان را به خود جذب کرده‌اند. شما می‌توانید جعبه‌های مختلفی در اندازه‌های مختلف به فروش برسانید و مطمین باشید که متقاضیان زیادی از خرده فروش‌ها و عمده فروشان خواهید داشت. 


خرید اینترنتی پیراهن مردانه


لوازم جانبی واقعیت مجازی، تی شرت‌ها، اسپینر و ساعت‌های ساده

لوازم جانبی واقعیت مجازی: با توجه به پیشرفت‌های AR و VR شاهد زمزمه‌های زیادی در بازار تکنولوژی در این زمینه هستیم؛ بویژه با ظهور بازی‌های واقعیت مجازی فروش این لوازم به شدت افزایش یافته است. چرا این لوازم را به فروش اینترنتی خود اضافه نمی‌کنید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید؟
تی شرت‌ها
: با طرح‌های خاص تی شرت با موضوع تک شاخ و یا لوگوی سوپرمن همیشه مود علاقه اکثر افراد بوده است. امروزه پیراهن‌هایی که شعارها و متن‌های جذابی دارند به شدت مورد توجه قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید این محصولات را به ویترین فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید و از سود بزرگ از چیزهای کوچک لذت ببرید.
 اسپینر
:اگر چه اسپینر در ابتدا برای کمک به بیماران مبتلا به اوتیسم اختراع شده بودند اما در سال گذشته محبوبیت زیادی در بین عموم مردم بدست آورد و در حال حاضر یکی از محصولات پرفروش سال ۲۰۱۸ بوده است. این محصول سزاوار این است که بدون هیچ گونه تعللی در فروشگاه شما قرار بگیرد. ساعت‌های ساده در میان تمام ساعت‌های دست ساز برای نوجوانان این ساعت‌های ساده جهانی شده‌اند. این ساعت‌ها هرگز قدیمی نمی‌شوند و با هر ساز و برگی هماهنگ و ست می‌شوند. از این رو تقاضای روزافزونی برای ساعت‌های مینیمالیستی ادامه دارد. بنابراین فروش اینترنتی ساعت یک ایده خوبی است.


خرید با تخفیف لوازم تزیینی از فروشگاه اینترنتی آوینا مارت


پنکیک‌ها،

پنکیک‌ها:پنکیک‌ها همواره جزوء محصولات پرفروش بوده‌اند و در حال حاضر در اینستاگرام بیش از حد فروش دارند. آن‌ها به شدت سود آور نیز هستند اگر شما در فروشگاه اینترنتی خود از این محصول استفاده کنید قطعا پشیمان نخواهید شد.
پروژکتورهای قابل حمل
: در حال حاضر با حرکت به سمت محصولات بی‌سیم پروژکتورهای قابل حمل به شدت در حال گسترش در بازار هستند و پیش‌بینی می‌شود که قیمت آن‌ها در سال ۲۰۲۲ به میزان ۳.۴۴ دلار برسد. این پروژکتورها به سرعت به گوشی‌های هوشمند متصل می‌شوند از این رو آن‌ها به شما این توانایی را می‌دهند که در هر کجا هستید، براحتی بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.
لوازم جانبی نگهداری حیوانات خانگی: امروز خیلی از افراد به دنیال محصولاتی برای حیوانات خانگی خود هستند. چرا با فروش محصولات جانبی مخصوص نگهداری حیوانات خانگی، آن‌ها را به فروشگاه اینترنتی خود جذب نمی‌کنید؟ می‌توانید با فروش غذاهای حیوانات خانگی شروع کنید. هنگامی که فروش شما راه افتاد، می‌توانید سایر لوازم جانبی مربوط به نگهداری حیوانات خانگی را هم به فروشگاه خود اضافه کنید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


روغن ریش: با گسترش تمایل مردان به داشتن ریش‌های زخیم، نیاز به محصولات مراقبت از ریش نیز بیشتر می‌شود. سعی کنید روغن ریش را به عنوان یک محصول جانبی در فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید. با این کار شما شاهد افزایش فروش خود خواهید شد.
قرص‌های انرژی‌زا: قرص‌های انرژی‌زا بالافاصله باعث تجدید قوا در افراد می‌شود. این محصول بیشتر بدرد افرادی که کارهای سنگین می‌کنند، می‌شود؛ چراکه آن‌ها نیاز به افزایش سریع انرژی خود در هنگام کار هستند. بنابراین چرا مشتریان قابل توجهی که با داشتن چنین محصولی، می‌توانید داشته باشید به فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف خود اضافه نمی‌کنید. چشم بند خواب: آیا شما در فروشگاه اینترنتی خود، فروش محصولات مسافرتی را هدف قرار داده‌اید؟ چشم‌بند خواب می‌تواند برای فروشگاه شما مناسب باشد. فروش رو به افزایش این ماسک‌ها به دلیل مزایای مختلف آن، این محصول را تبدیل به یکی از محصولات بسیار سودآور در سال ۲۰۱۸ کرده است.
محصولات دتوکس
:محصولات دتوکس یکی دیگر از محصولات با سود فراوان برای فروشگاه اینترنتی شما محصولات دتوکس و محصولات مرتبط با آن است. این محصولات حاشیه سود بسیار بالایی دارند. مهم نیست که شما در زمینه محصولات بهداشتی یا محصولات زیبایی و مراقبت از پوست فعالیت می‌کنید این محصول می‌تواند در هر یکی از این منوها قرار بگیرد.
نوت بوک
: نوت بوک آخرین محصول در لیست ۲۵ محصول پرفروش فروشگاه‌های آنلاین در سال ۲۰۱۸ نوت بوک‌ها هستند. قطعا سرمایه‌گذاری در زمینه فروش این محصولات در فروشگاه اینترنتی شما بازدهی‌های بالایی خواهد داشت.

۱۰ فروشگاه اینترنتی تخفیف و خرید گروهی برتر دنیا

سایت‌های تخفیف و خرید گروهی مثل، گروپن یا Living Social و.. با ارائه تخفیف‌های قابل توجه روزانه در مدت کوتاهی به رشد بسیار بالایی دست یافتند. این سایت‌های تخفیف آنلاین در همین مدت کم به موفقیت‌های بسیار شگفت‌انگیزی دست یافته‌اند؛ به طوری که آمریکایی‌ها سالانه ۵/ ۲ میلیارد دلار صرف آن‌ها می‌کنند. اما آنچه که به رشد بیشتر این نوع فروشگاه‌های اینترنتی کمک کرده است این نکته است که این نوع مدل سایت‌ها به هر جزیی در زنجیره غذایی سود می‌رساند. مصرف کنندگان از طریق قیمت‌های پایین‌تر که به دلیل خرید جمع زیادی از مردم شکل می‌گیرد، سود می‌برند. کسب و کارها مشتریان جدید پیدا می‌کنند و فروش سایت‌ها بیشتر می‌شود. بنابراین همه افراد درگیر با سایت‌های تخفیف‌های گروهی به نحوی سود می‌برند. اگه به دنبال راهی برای آشنایی با بهترین سایت‌های تخفیف و خرید گروهی هستید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید؛ چرا که در این نوشته به دنبال معرفی بهترین سایت‌های تخفیف و خرید گروهی هستیم.


فروشگاه تخفیف آنلاین


فروشگاه اینترنتی Groupon

 سایت تخفیف گروهی گروپن مادر سایت‌های تخفیف و خرید گروهی است. هرچند آن‌ها اولین کسانی نیستند که مفهوم خرید گروهی را اختراع کردند، اما بخاطر حجم بالای معاملات روزانه خود در صدر این سایت‌ها قرار دارند. وقتی یک ایده موفقیت آمیز برای بازی وجود دارد، طبیعی است که کلونی‌ها ظاهر شوند. طراحی بسیار زیبای سایت و در نظرنگرفتن هیچ محدودیتی برای خرید و فروش، عامل کلیدی موفیت این فروشگاه اینترنتی تخفیف است. گروپن در یک مدت کوتاهی رشد بسیار بالایی را تجربه کرده است؛ به گونه ای که مجله آمریکایی فوربز لقب پررشدترین شرکت در همه دوران را به آن داده است. گروپن در ابتدا از معاملات مربوط به تعدادی از شهرهای آمریکا آغاز به کار کرد و در حال حاضر نسخه‌های بین‌المللی این سایت راه اندازی شده است. روش کار این فروشگاه تخفیف آنلاین به این صورت است کالاها و خدمات شرکت‌های مختلف را به مدت ۲۴ ساعت با تخفیف‌های بسیار بالا در معرض فروش قرار می‌دهد. 


فروشگاه اینترنتی ارزان


فروشگاه اینترنتی تخفیف LivingSocial

فروشگاه اینترنتی تخفیف LivingSocial یک سایت تخفیف اینترنتی روزانه است که اغلب به عنوان رقیب اصلی گروپن شناخته می‌شود. در این سایت تخفیف گروهی روزانه تخفیف‌های مربوط به ۵۰ شهر آمریکا و چند کشور دیگر اعلام می‌شود. یکی از نکات قابل توجه در این سایت این است که در صورتی که یک کوپن را به سه نفر معرفی کنید، کوپن شما رایگان خواهد بود. این کدهای تخفیف شامل گستره بزرگی از کالاها و خدمات شامل رستوران‌ها، هتل‌ها،... می‌شود. این فروشگاه همواره تخفیف دارای متخصصان محلی برای شناسایی جاذبه‌های محلی و تخفیف‌های ویژه و معرفی آن‌ها به بازدیدکنندگان سایت‌شان هستند. در حال حاضر آ‌ن‌ها برای خریداران ثابت خود یک کد تخفیف ویژه در نظر می‌گیرند تا آنها همراه با معرفی این سایت به دوستان خود بتوانند به صورت کاملا رایگان هدیه‌ای هم به آن‌ها بدهند. 


تخفیف اینترنتی


سایت تخفیف و خرید گروهی Tippr

Tippr خود را به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تخفیف گروهی روز به روز تقویت می کند و دارای طراحی بسیار شیک است. در این سایت پیشنهادات مربوط به ۲۵ شهر آمریکا در دسترس است و شامل کوپن‌هایی از ۵۰ تا ۹۰ درصد تخفیف به مشتریان است. Tippr همچنین بطور منظم مسابقاتی در صفحه تویتر خود برگزار می‌کند که به برندگان آن اعتبار خرید از سایتش را می‌دهد بنابراین صفحه تویتر این وب سایت را نیز زیر نظر داشته باشید. این فروشگاه تخفیف آنلاین یک وجه تمایز خاصی نسبت به گروپن و لیوینگ سوشیال دارد و آن این است که در این سایت هرچه تعداد خریداران افزایش یابد میزان تخفیف بیشتر خواهد شد. بنابراین یک کالایی که مثلا ممکن است با قیمت اولیه ۲۵ دلار بفروش برسد در نهاییت ممکن است با ۲۰ دلاز نیز بخرید. یکی دیگر از وجه تمایز این فروشگاه اینترنتی تضمین ۱۰۰ درصد قیمت است بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید اقدام به خرید در این سایت بکنید؛ چرا که این فروشگاه اینترنتی تخفیف تضمین می‌کند که با بهترین قیمت خریداری کرده‌اید. 


فروشگاه همواره تخفیف


سایت تخفیف و خرید گروهی Thrillist

 مدت ها قبل از ظهور و گسترش سایت‌های تخفیف و خرید گروهی یک خبرنامه الکترونیکی وجود داشت که پیشنهادهای ویژه‌ای برای خرید کالا و خدمات ارایه می‌کرد. در ابتدا آن‌ها فقط برای مخاطبان مرد کار می‌کردند و یک خبرنامه جداگانه‌ای برای خانم‌ها داشتند. بعد از راه‌اندازی فروشگاه تخفیف، آن‌ها در ابتدا فقط کوپن‌های مربوط به چند شهر را به فروش می‌رساندند اما در مرحله بعد معاملات مربوط به کل کشور را هم پوشش داد که شامل پیشنهادهای ویژه مربوط به هتلها و خدمات می‌شود 


فروشگاه تخفیف آنلاین


سایت تخفیف و خرید گروهی BuyWithMe

این فروشگاه تخفیف همانند گروپن و لیوینگ سوشیال است اما برخلاف این دو سایت این فروشگاه اینترنتی لزوما پیشنهادهای یک روزه ندارند بلکه می‌توانید در روزهای بعدی هم از این کوپن‌ها استفاده کنید اما آنچه باعث وجه تمایز این فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف از این دوسایت شده است ارایه تخفیف‌های چندگانه است؛ به طوری که این فروشگاه به ارایه تخفیف‌های چندگانه معروف است. برای مثال یک تخفیف برای خرید ماشین اصلاح ارایه می‌کند اما یک تخفیف بیشتر برای خرید همزمان یک ماشین اصلاح و کرم صورت ارایه می‌کند. آن‌ها قبل از در نظر گرفتن این تخفیف‌ها‌، پیشنهادهای رقبا را در نظر می‌گیرند و بعد از آن بهترین پیشنهادها با در نظر گرفتن این تخفیف‌های چندگانه ارایه می‌کنند. 


خرید با تخفیف


سایت تخفیف و خرید گروهی ScoutMob

 این سایت تخفیف گروهی کاملا یک چیز متفاوتی است. سایت‌هایی زیادی مانند ScoutMob وجود دارد که تخفیف‌های مشابهی را به شما ارایه می‌کننند،اما در این فروشگاه تخفیف‌دار شما می‌توانید تخفیف را به صورت رایگان دریافت کنید. نحوه‌ی کار این سایت به این صورت است که شما ثبت نام می‌کنید، روزانه یک ایمیل حاوی کد تخفیف برای یک رستوران در شهر خود (معمولا ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف) دریافت کنید و بر روی دکمه "دریافت رایگان" کلیک کنید. پس از آن شما می‌توانید از کد کوپن به ایمیل خود و یا به تلفن خود ارسال کنید. به عنوان مثال، از طریق این فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید با پرداخت ۲۰ دلار برای محصولی که ۴۰ دلار در وب سایت Groupon ارزش دارد حدود ۵۰ درصد صرفه جویی کنید.


خرید اینترنتی ساعت مردانه ارزان


سایت تخفیف و خرید گروهی BloomSpot

BloomSpot کمی متفاوت‌تر از سایت‌های تخفیف آنلاین قبلی است. BloomSpot پیشنهادات منحصر به فرد را در زمینه رستوران‌های لوکس، تورهای آخر هفته و غیره ارائه می‌دهد. شما با استفاده از این کوپن‌ها می‌توانید پول بیشتری ذخیره کنید. به عنوان مثال، شما می توانید دوچرخه های اروپایی کلاسیک را با قیمت ۳۹۶ دلار خرید کنید، یا در  Equinox Resort در ورمونت – فقط با ۱۱۷ دلار در هر شب اقامت داشته باشید.


فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف آوینا مارت


سایت تخفیف و خرید گروهی kgbdeals

صرفه‌جویی در هزینه‌ها در حدود ۵۰ تا ۹۰ درصد در خرید لباس‌ها و غذاها و ... چیزی نیست که شما بتوانید براحتی از آن عبور کنید. فروشگاه اینترنتی Kgbdeals روزانه چندین پیشنهاد شگفت‌انگیز ارائه می‌دهد اما برخی از این پیشنهادات سریعا به پایان می‌رسد یا محدودیت زمانی دارند، در حالی که پیشنهادات دیگر برای چند روز باز هستند. به طور معمول معاملات در نیمه شب پایان می‌یابند


فروشگاه اینترنتی ارزان آوینا مارت


سایت تخفیف و خرید گروهی HomeRun

HomeRun بسیار شبیه به Tippr و DealOn در گروه زیبایی است. در این فروشگاه تخفیف آنلاین افراد می توانند تخفیف‌های باورنکردنی را دریافت کنند. HomeRun هر روز پیشنهادات جدیدی را ارائه می‌دهد و روزانه ایمیل‌هایی برای اطلاع رسانی افراد از پیشنهادات جدید ارسال می‌کند. در حال حاضر محصولات سه سایت برای فروش در سایت HomeRun وجود دارد. این سایت تخفیف گروهی شامل زمینه های سالن ها، رستوران ها، رویدادها و غیره.

۵ فروشگاه تخفیف و خریدگروهی برتر ایران

تخفیف و خرید گروهی

 ایده اصلی سایت‌های تخفیف و خرید گروهی این است که ارائه دهندگان کالا و خدمات به ازای تعداد خرید مشخصی، مبلغی را به عنوان تخفیف به مشتریان ارایه دهند. یعنی در صورتی که تعداد خرید کل مشتریان از یک به میزان از قبل تعیین شده بیشتر شود، میزان تخفیف در نظر گرفته شده اعمال می‌شود. ریشه این تخفیف هم در این نکته واقع شده است که در سیستم‌های سنتی بین تولیدکنندگان و ارایه دهنگان کالاها و خدمات در یک طرف و خریداران در طرف دیگر شرکت‌های واسطه بی‌شماری وجود داشت که سود قابل توجهی را نصیب خود می‌کردند اما در حال حاضر سایت‌های تخفیف و خرید گروهی با حذف این واسطه‌ها و با ارایه بدون واسطه کالاها و خدمات به مشتریان خود توانستند تخفیف‌های باورنکردنی ارائه کنند. بنابراین وقتی خریداران با تخفیف‌های شگفت‌انگیزی مواجه می‌شوند و می‌دانند که برای اینکه آن کالا را با تخفیف بالا بخرند باید تعداد بیشتری از افراد آنرا خرید کنند، بنابراین تلاش می‌کنند دوستان و آشنایان خود را نیز متقاعد به خرید آن کالا بکنند و همین مساله خود باعث می‌شود که سایت به سرعت معروف شده و تعداد بازدیدکنندگانش سریعا افزایش یابد. اما قضیه همینجا تمام نمی‌شود؛ چراکه تامین کنندگان کالاها و خدمات نیز به جای اینکه هزینه‌های زیادی را صرف تبلیغات کنند، صرفا با ارایه تخفیف‌های بالا می‌توانند فروش‌هایی بالایی را تجربه کنند. بنابراین در این بازی همه سود می‌برند و به همین دلیل است که روز به روز سایت‌های تخفیف آنلاین گسترش می‌یابند. در ایران نیز طی سال‌های اخیر چندین سایت تخفیف آنلاین راه‌اندازی شده و در همین مدت کم به پیشرفت‌های خیلی بزرگی دست یافته‌اند به همین جهت در این نوشتار تلاش می‌کنیم تا برترین سایت‌های تخفیف و خرید گروهی ایران را به اختصار معرفی کنیم.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


سایت تخفیف و خرید گروهی تخفیفان

تخفیفان نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که در مرداد ماه سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. تخفیففان پیشنهاد خرید گروهی با ۴۰ تا ۸۰ درصد در زمینه‌های مختلفی که شامل رستوران و کافی شاپ‌ها، هنر و تئاتر، تفریحی و ورزشی،آموزشی، سلامتی و پزشکی، زیبایی و آرایشی، مسافرتی و کالا را شامل می‌شود. درحال‌ حاضر تخفیفان در چند شهر بزرگ ایران برای مثال تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و رشت و ... فعالیت می‌کند. برای اطلاع از آخرین پیشنهادهای روزانه تخفیفان می‌توانید در خبر نامه آن عضو شوید تا پیشنهادات تخفیفان به صورت رایگان روزانه برایتان ایمیل شود. ذکر دو تا نکته درباره این وب سایت ضروری به نظر می‌رسد. اول اینکه تعداد تخفیف‌های تخفیفان در تهران، قابل مقایسه با شهرستان‌ها نیست و گاهی اوقات تعداد تخفیف‌های ارایه شده برای تهرانی‌ها تا ۵ برابر بیشتر از تخفیف‌های کلان‌شهرهاست. نکته مهم‌تر اینکه بعضی اوقات قیمتی که بعنوان قیمت اصلی کالا در نظر گرفته میشه چندین برابر قیمت اصلی اون کالا یا خدماته، بخاطر اینکه وقتی تخفیف شامل اون کالا بشه فروشنده ضرر نکرده باشه، پس گول تخفیفای بالای ۵۰ درصد رو نخورید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


سایت تخفیف و خرید گروهی نت برگ

نت برگ دومین سایت بزرگی است که در زمینه تخفیف گروهی فعالیت دارد که با چند روز وقفه نسبت به تخفیفان فعالیت خود را آغاز کرده است. با وجود این تاخیر، نت برگ توانسه با تبلیغات بیشتر در میان کاربران محبوبیت بیشتری را کسب کند و اکثر کاربران دنیای اینترنت با آن آشنایی نسبی دارند. نت‌برگ در بسیاری از شهرهای کشورمان از جمله تهران، اصفهان، کرج و مشهد فعالیت دارد. این سایت تخفیف آنلاین نیز روزانه پیشنهادهای متنوعی در زمینه‌های مختلف که دارای تخفیف‌های بین ۴۰ تا ۹۰ درصدی هستند ارایه می‌کند. نت برگ نیز مانند سایت تخفیفان از میزان اهمیت شبکه‌های اجتماعی آگاه بوده و سعی کرده بیشترین سود را از این‌ها ببرد. یکی از مزایای ویژه این سایت تخفیف و خرید گروهی این است که این سایت یک تیم پشتیبانی دارد که در تمام مدت پاسخگوی خریداران می‌باشد. از ویژگی‌های جالب این سایت خرید گروهی می‌توان به نرم افزار اندروید زیبا با گرافیک مناسب اشاره کرد. سایت خرید گروهی نت برگ تخفیف‌های خوبی برای استفاده از دوره‌های آموزشی هم داره ولی باید دقت کرد که در برخی از موارد این تخفیف‌ها گمراه کننده است مثلا گرفتن ورودیه برای بعضی استخرها در نت برگ ذکر نشده در حالی که برای استفاده از کلاس آموزش شنا باید ورودیه هم پرداخت بشه. تعداد تخفیف‌های نت برگ نیز در تهران، قابل مقایسه با شهرستان‌ها نیست و فعالیت چندان خوبی در سایر شهرهای کشور ندارند. گاهی اوقات تعداد تخفیف‌های ارایه شده برای تهرانی‌ها تا ۵ برابر بیشتر از تخفیف‌های کلان‌شهرهاست.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


سایت تخفیف و خرید گروهی گلدتگ

 این سایت تخفیفی همانطور که از نام آن مشخص است، با ارائه‌ی پیشنهادهای شگفت انگیز، کاری می‌کند که برچسب‌های گران‌قیمت کالاها و خدمات مختلف به برچسب‌های طلایی جذابی تبدیل شوند که قدرت مقاومت در برابر آنها کار دشواری است و مطمئنا منطق حکم می‌کند که به سرعت از این فرصت فوق العاده مناسب بهره ببریم.قطعا یکی از مهمترین نقاط قوت وب سایت خرید گروهی گلدتگ، لحن دوستانه و توضیحات کاملا دقیق هر محصول است. در واقع شما زمانی که به صفحه‌ خرید یک تخفیف و یا یک خدمت مراجعه می‌کنید، تنها با چند خط توضیح رسمی رو به رو نمی‌شوید و اطلاعات هر محصول به طور کامل و دقیق برایتان نوشته شده است. یکی از مواردی که در بررسی سایت گلدتگ توجه من را بسیار به خود جلب کرد، فعالیت این فروشگاه اینترنتی در امور خیریه بود. اشتباه نکنید، نیازی نیست که شما هزینه‌ اضافه‌ای برای شرکت در این امور بپردازید. بلکه از هر خریدی که انجام می‌دهید، سهم کوچکی هم برای موسسات خیریه در نظر گرفته شده است و شما عزیزان علاوه بر تخفیفی که از قیمت اصلی دریافت می‌کنید، در واقع در حال کمک به نهادهای خیریه‌ هم هستید و مطمئنا این موضوع می‌تواند به یکی از دلایل اصلی برای انتخاب گلدتگ از میان ده‌ها سرویس مشابه اینترنتی تبدیل شود. مدت زمانی است که سایت گلدتگ بخش کلدتگ خدمات رو هم به این وب سایت اضافه کرده است که به نظر من این بخش قابل مقایسه با بخش گلدتگ کالا نیست و با وجود سایت‌های مطرح در این زمینه از جمله تخفیفان و نت برگ ورود وب سایت گلدتگ با ویژگی‌های فعلی آن اشتباه بود. یکی از ایرادات اصلی وب سایت گلدتگ داشتن سیستم جستجوی بسیار ضعیف است؛ بطوریکه در غالب موارد موفق به یافتن محصول مورد نظر در تلاش‌های اولیه نمی‌شود و علاوه بر آن در بسیاری از موارد محصولات کاملا نامرتبط رو هم نشان می‌دهد. نکته مهم دیگر این است که وقتی برای خرید گروهی از گلدتک بخوای محصولی رو انتخاب کنی، انتخاب محصول کمی برات سخت خواهد بود. چون دسته‌بندی که برای کالاها در نظر گرفته شده خیلی مناسب نیست و در نهایت مجبور میشی از سرچ سایت استفاده کنی. شاید مهم ترین ایراد سایت تخفیف و خرید گروهی طولانی بودن زمان دریافت کالا است؛ بطوریکه دریافت کالا از گلدتگ در بسیاری از موراد بیشت از یک هفته طول می‌کشد که به نظر زمان بسیار بالایی هست


توضیحات برای عکس ثبت نشده


سایت تخفیف و خرید گروهی دیابرگ

یکی دیگر از سایت های همواره تخفیف، دیابرگ است با ارایه تخفیف‌های نسبتا مناسب نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. دیابرگ یک نسخه کاملا کپی شده از گلدتگ است اما یکی از کارهای جالب این سایت معرفی یک کتاب در هر چهارشنبه می‌باشد که به نظر من یک ایده بسیار جالب و خاصی است. فروشگاه اینترنتی دایابرگ دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره این برند از وزارت صنعت، معادن و تجارت است که همین امر می‌تواند میزان اعتماد و اطمینان خریداران را چند برابر کند.این وب سایت نیز بر ارایه کالا تمرکز داشته و در زمینه‌های شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم جانبی موبایل و کامیپوتر، گجت‌های شخصی، لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، کتاب و لوازم تحریر و... بیشتر فعالیت می‌کند. همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره شد، مهمترین نقدی که بر این وب سایت وارد است و شاید مهمترین ایراد وارده بر این سایت هم همین نکته باشد. نکته‌ای که در رابطه با این سایت وجود دارد این است که طی چند ماه اخیر فعالیت آن بسیار محدود شده است و تعداد کالاهایی که روزانه در سایت خود معرفی می کند به شدت کاهش یافته است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده


فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف آوینا مارت

یکی از سایت‌های تخفیف آنلاین معروف دیگر آوینا مارت است که با تمرکز بر عرضه کالا در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد در قسمت درباره ما این سایت آمده است "حرف اولمون اینه که ما اولین نیستیم ولی سعی میکنیم با تلاش و سعی فراوان حداقل جز بهترینها بشیم. ما از مهر ماه سال ۱۳۹۵ کارهای اولیه سایت رو شروع کردیم، وقت گذاشتیم، مطالعه کردیم و یه تیم حرفه‌ای رو دور هم جمع کردیم، تا کالاهای با کیفیت رو به قیمت مناسب تهیه کرده و در اختیار مشتریانمون در سراسر ایران قرار دهیم. روش کار سایت ما به این صورت که بعد از مشخص شدن کالاها و خدمات مورد نیاز مشتریهامون، شروع به پیدا کردن تامین کننده‌های مربوطه میکنیم و بیشترین تخفیف رو که معمولآ از ۳۰ درصد تا ۹۰ درصد زیرقیمت هست رو میگیریم و مشتری‌هامون میتونن با یک قیمت بینظیر یک خرید عالی داشته باشن. مهمترین مزیت این سایت، تخفیف‌های واقعی آن است. برخلاف بسیاری از سایت‌های تخفیف و خرید گروهی که اکثر تخفیف‌های آن غیرواقعی است. برای مثال کالایی که در مغازه‌های سنتی ۵۰ هزار تومان است، با همان مبلغ ۵۰ هزارتومان می‌فروشند و قیمت قبل از تخفیف را مثلا ۱۰۰ هزار تومان ذکر کرده‌اند. این در حالی است که اکثر تخفیف‌های سایت تخفیف و خرید گروهی آوینا مارت واقعی است. یکی از مهمترین ویژگی این سایت خدمات پس از فروش است. در واقع وقتی وارد صفحه اول این سایت می‌شوید در یکی از اسلایدها با این نوشته مواجه می‌شود که" فقط با یک لبخند کالاهای خریداری شده را پس بفرستید". در همین راستا لازم است به این نکته اشاره کنم که بعد از ارسال هر کالایی از تیم پشتیبانی آوینا مارت با شما تماس گرفته می‌شود تا اطمینان حاصل کنند که سفارش شما بدرستی و بدون هیچ نقصی بدستتون رسیده باشد و در صورتی که مشکلی پیش اومده باشه خودشون رو موظف میدونند که کالا را برای شما تعویض کنن و یا حتی مبلغش رو به حسابتون برگردونند. بنابراین بعد از هر خرید از پشتیبانی کامل آوینا مارت برخوردار خواهید شد؛ چراکه همواره بهترین خدمات رو شایسته مشتری آوینامارت میدونند.